• Adres
  • İstanbul / TÜRKİYE
  • info@incbaskibeton.com
  • 0 532 358 32 56
  • Hafta İçi - 06:00 - 24:00
  • Pazar 06:00 - 24:00

DEKORATİF DUVAR BASKI SİSTEMLERİ

Duvar Baskı Beton, tuğla kaplama ve aynı zamanda taş duvar kağıdıyla oluşturulan çeşitli desenlere gerçekçi 3 boyutlu görünümünün oluşturulabilmesinde doğrudan etki eden bir sistemdir. Duvar dokularında derinlik sağlanabilmesi amacıyla özel olarak tasarımının gerçekleştiriliyor olmasıyla beraber her duvarda modern görünüm elde edebilmeyi mümkün kılar.

Oluşturulduğu formülün bir özelliği olarak duvar baskı beton, duvarlarda daha parlak bir görünümü beraberinde getiriyor olmasıyla alışılagelmiş sıradan duvar görünümünün önüne geçer. Duvarlar için geniş yelpazeye sahip olan seçeneklerin bir araya geliyor olmasıyla beraber duvar baskı beton sayesinde kusursuz sonuçların alınabilmesi mümkündür. Hem doğal hem de bir o kadar da fark yaratan görünüm arayışı içerisinde olanlar için en iyi sonuçların alınabilmesi avantajı duvar baskı betonla mümkündür.

Duvar Baskı Beton, diğer ürünlerden çok daha farklı şekilde tasarlanıyor olması sayesinde estetik açıdan yüksek derecede farkını gösteren bir uygulamadır. Duvara uygulandığı ilk andan itibaren belirgin seviyede farkını ortaya koyan özellikleri ön plana çıkarıyor olması sayesinde, kusursuz sonuçların görülebilmesine doğrudan etki eder.

Hiçbir ürünle benzemeyen özellikleri sayesinde duvarlarda hem çok canlı hem de çok stil sahibi bir görünüm oluşturma noktasında yüksek derecede başarı oranına sahiptir. Dış yüzeylerinin nem tutmaz özellikte olması sayesinde duvarlarda bulunan çatlakların tamamen kapatılabilmesi mümkündür. Sert hava koşullarında özelliklerini kaybetmiyor olması sayesinde yüksek derecede fark yaratmayı başarır.


Whatsapp Destek

İnc Baskı Beton

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?